drag and drop site maker

Stilingi laiptai

Stilingi laiptai Jūsų namams!

Laiptų turėklai


Turėklų yra labai daug ir labai įvairių tipų. 
Vidiniai laiptų turėklai dažniausiai daromi su mediniu porankiu. Mūsų gaminamus turėklus galime suskirstyti į: kombinuotas turėklas, vertikalių strypelių turėklas, individualus turėklas

Mobirise

Kombinuotas turėklas

Tai lengvas stilingas turėklas, vienas dažniausiai pasirenkamų variantų. Vertikalūs statramsčiai (kombinuoti nerūdijantis plienas ir medis) išdėstomi maždaug apie 1m atstumais, virsuje dedamas apvalus arba stačiakampės formos porankis. turėklo užpildas horizontaliai pakopoms einantys nerūdijančio plieno strypeliai.

Mobirise

Vertikalių strypelių turėklas

Vertikalių strypelių turėklas su apvaliu arba stačiakampiu porankiu. Strypeliai gali būti naturalios nerūdijančio plieno spalvos, dažyti miltelinių būdu pagal nurodytą RAL. Taip pat galime pasiūlyti kaltinius strypelius su ornamentais.

Mobirise

Individualus turėklas

Individualūs turėklai. Jie projektuojami ir pjaunami CNC programinėmis staklėmis. dažomi miltelinių būdu.

  • Turėklų yra įvairiausių tipų. Bendrai turėklus galima skirstyti į išorinius ir vidinius.
  • Išoriniai turėklai pastoviai veikiami įvairių oro sąlygų todėl juos nerekomenduojame daryti medinius ar su medinėmis detalėmis. Išoriniams turėklams geriausiai tinka stiklas, nerūdijantis plienas arba dažytas metalas. Jeigu išorinius turėklus įrengiate dažyto metalo jie turi būti kokybiškai nugruntuoti ir dažyti kelis kartus . Išorinių turėklų spalva dažniausiai derinama su namo stogo spalva, jei stogas tamsesnis dažnai turėklai statomi su rudo ar pilko tonavimo stiklais.
  • Vidiniai laiptų turėklai dažniausiai daromi mediniai ar nerūdijančio plieno. Populiarus variantas nerūdijančio plieno turėklai su mediniu porankiu. Nerekomenduojame laiptų turėklams naudoti stiklą tokių turėklų saugumo lygis daug žemesnis.

Laiptų matavimas, projektavimas ir gamyba

Laiptų gamyba prasideda visada nuo projekto. Optimalus laiptų pakopos aukštis yra 17cm, o plotis yra 29 cm, tačiau dažnai pasitaiko, kad pagal erdvę laiptai neišsidėsto taip kaip norėtųsi. Tokiu atveju laiptams pritaikomi standartai pagal laiptų statumo kategorijas.

Dažniausiai laiptų gamyba atliekama dviem arba trim etapais:

Pirmas etapas - laiptų karkasas (laiptasija) – užsakomas ir montuojamas kol vyksta name tinkavimo darbai). Sumontas laiptų karkasas Jums puikiai pasitarnaus kol vyks statybos darbai, nes ant jo galima užmontuoti laikinas pakopas ir vaikščioti į kitą aukštą.

Antras etapas – laiptų pakopos – jų montavimą geriausiai planuoti kai yra sienų apdaila. Atvirų laiptų pakopos montuojamos su atitraukimu nuo sienos ~2,5cm. Taip daroma dėl to, kad ateityje norint perdažyti sienas būtų galimybė už pakopų užkišti voliuką.

Trečias etapas – laiptų turėklai – priklausomai nuo sudėtingumo, pradedami gaminti, kai pakopos būna sumontuotos. turėklų montavimą reiktų planuoti kai visi didesni baldai jau užnešti į viršų.

Mobirise
Adresas

Rūko g. 20, Kumpių k.
Kauno raj., LT 54311

Contacts

Email: gamyba@musulaiptai.lt 
Phone: +370 645 21931